واکر کودک

واکر کودک

واکر کودک

واکر کودک

یکی از اتفاقات جذاب و دوست داشتنی دوران رشد نوزاد زمانیست که برای اولین بار ایستاده و تاتی تاتی کنان به سمت آغوش شما می آید . در عین جذابیت و شادمانی که به همراه دارد راه رفتن نوزاد نوپای عزیز شما ، نگرانی هایی را هم حتما در پی خواهد داشت چون قدمهای نوزاد نوپا تا قبل از یادگیری کامل راه رفتن سست بوده و هر لحظه احتمال داره به زمین بخورد .

کودک نوپا دوست داره به اینجا و آنجا سر بزنه و دیگه دوست نداره یک جا بنشیند . پاهای نوزاد برای نگه داشتن وزنش قوی نیستند و زمانیکه به خوبی راه رفتن رو یاد نگرفته و هنوز در مرحله تاتی کردن هست ، حتما باید او را همراهی کنید تا زمین نخورد یا خدایی نکرده با از دست دادن تعادلش سر کودک به جایی برخورد نکنه . اینجوری شما نمیتوانید به کارهای خود برسین و همیشه همراه او باشید . نگران نباشید شما از واکر کودک که وسیله ای جذاب و دوست داشتنی برای کودکان بوده که هم ایمنی برای کودک را در موقع تاتی کردن به همراه دارد و هم برای او سرگرم کننده هست در این دوران میتوانید استفاده کنید .

در خرید واکر کودک تردید نکنید و این وسیله جذاب رو در لیست خرید سیسمونی قرار بدین .

واکر کودک چیست و استفاده از آن چه مزیتی برای کودک دارد ؟

واکر های کودک اسباب بازی آموزشی جذاب و ایمن هستند که مانند عصا کمک میکند به تعادل کودک نو پا برای ایستادن و راه رفتنش که به این ترتیب از زمین خوردن او موقع راه رفتن جلوگیری میکند و از جنس های مختلفی مثل چوب ، پلاستیک و فلز ساخته می شوند. واکر باعث میشود که کودک کمترین فشار را به پای خود آورده و با تکیه بر آن راحت تر قدم برداشته تا ماهیچه های گای او تقویت شود .کودک از اینکه به تنهایی و بدون کمک دیگران راه میرود اعتماد به نفس و اشتیاق به راه رفتن پیداکرده که برای پیشرفت مهارت از مرحله تاتی کردن به راه رفتن خیلی موثره .

کودک در حین استفاده از واکر آزادی عمل داشته ، مجبور نیست در یک محیط کوچک مانند روروئک زندانی باشد میتواند به تنهایی هر زمان که خسته شد واکر خود را کنار گذاشته و به بازی دیگری مشغول شود.

چه زمانی از واکر برای کودک میتوان استفاده کرد ؟

زمان استفاده از واکر کودک با توجه به جثه و قدرت هر کودکی متفاوته و معمولا از زمانیکه کوچولوی شما برای بلند شدن آماده شده و سعی میکند که حرکت کند ، می توان از واکر استفاده کرد . واکرها عموما برای کودکان رنج سنی 6 تا 18 ماه طراحی و ساخته شده اند و بیشتر کودکان بین زمان 9 تا 12ماه شروع به راه رفتن میکنند 

بهترین زمان استفاده از واکر به طور متوسط از حدود ۹ ماهگی است ، چرا که در این سن بدن را به سمت بالا کشیده و ایستاده حرکت می کند .

واکر کودک

مشخصات یک واکر خوب و کاربردی برای کودک 

واکرهای کودک فقط برای راه رفتن طراحی نشدن و تنوع بالایی از نظر شکل و امکانات دارن که برای خرید حتما نکاتی را که در زیر ذکر می شودعلاوه بر بودجه در نظر گرفته شده در نظر داشته باشین .

  ارتفاع واکر باید متناسب با قد کودک شما و یا قابل تنظیم ارتفاع باشد به طوری که پای کودک به زمین برسد .

  سطح مقطع پهنی داشته باشد تا کودک نتواند هر جایی که می‌خواهد برود

  چرخ‌هایش دارای پدهای ضد سرخوردن باشد

  دارای اسباب بازی و کلید موزیک برای سرگرمی و بازی کودک باشد . بهتره واکری را تهیه کنید که اسباب بازی هایش قابل جداشدن از بدنه واکر باشد تا زمانیکه کودک شما رشد کرد و راه رفتن رو یاد گرفت بتوانید اسباب بازی ها را جداکرده و برای بازی به او دهید

  سبک و مستحکم باشه .

 در ساخت واکری که خریداری میکنید از مواد شیمیایی مضر استفاده نشده باشد . که این مورد اگر از فروشگاه های اینترنتی لوازم سیسمونی خریداری میکنید حتما قید شده باشد .

 تاشو و قابل حمل باشد تا حتی در سفر هم بتوانید به همراه خود ببرید و زمانیکه کوچولوی شما از آن استفاده نمیکند واکر را جمع کرده و در یک گوشه قرار دهید .

 واکر را متناسب با سن کودک انتخاب کنید .

واکر کودک

نکات ایمنی برای استفاده کودک از واکر

چون با واکر ، کوچولوی شما راحت تر راه میره باید محیطی امن و مسطح برای حرکت او برقرار کنید و بهتره دسترسی کودک را به آشپزخانه ، راه پله ها ، بخاری و … محدود کنید .

در روزهای ابتدایی استفاده از واکرکودک را همراهی کنید.

گوشه های میز ، لبه دیوار ها را با محافظ ایمن کنید .

ما در شرکت نی نی کالا با فروش واکر کودک به صورت مستقیم با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت و  تنوع کاری در خدمت شما میباشیم.

همچنین میتوانید از طریق صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.