راهنمای خرید گهواره سیسمونی

خرید گهواره

راهنمای خرید گهواره سیسمونی

خرید گهواره
سا

وسایل خواب نوزاد از مهم ترین آیتم ها در هنگام خرید سیسمونی است که باید برای انتخاب آنها نهایت دقت را داشته باشید. کودک در ابتدای تولد بیشتر وقت خود را در خواب سپری می‌کند، از این رو خرید لوازم مربوط به خواب وی اهمیت زیادی دارد. یکی از مهم ترین وسایل خواب نوزاد، گهواره می‌باشد که در مدل های متنوعی به بازار عرضه می‌شود. شما می‌توانید بسته به نیاز خود و کودکتان هریک از مدل های گهواره را خریداری کنید. درادامه این مطلب بیشتر درباره راهنمای خرید گهواره برای سیسمونی صحبت می‌کنیم. همراه ما باشید تا بتوانید یک انتخاب درست را تجربه کنید.

معرفی انواع گهواره

برای اینکه بتوانید بهترین گهواره را از بین مدل های موجود در بازار خریداری کنید، ابتدا باید انواع این محصول را در بازار به خوبی بشناسید. گهواره کودک با طراحی های متفاوتی در بازار عرضه می‌شود که هریک ویژگی های خاص خود را دارد. انواع مدل گهواره را درادامه با هم مرور می‌کنیم.

گهواره استاندارد

اگر نمی خواهید برای خرید گهواره هزینه بسیارزیادی را صرف کنید و به دنبال مدل های ارزان قیمت هستید، گهواره استاندارد بهترین انتخاب برای شما خواهدبود. طراحی این مدل از گهواره بسیارساده است و شما می‌توانید در طولانی مدت به راحتی از آن استفاده کنید.

گهواره با قابلیت تبدیل به تخت

همانطور که از نام این مدل از گهواره پیداست، قابلیت تبدیل شدن به تخت را نیز داراست. پس مسلما باید هزینه بیشتری برای خرید این مدل از گهواره بگذارید زیرا طراحی آن نسبت به سایر مدل های موجود پیچیده تر است.

گهواره متحرک

اگر فضای زیادی برای قراردادن گهواره در منزل خود ندارید، گهواره متحرک انتخاب خوبی برای شما خواهدبود. البته دقت داشته باشید برای خرید گهواره متحرک باید منزل شما از کفپوش مناسبی برخودار باشد تا برای حرکت شما را به سختی نیندازد.

گهواره مسافرتی

اگر به دنبال خرید گهواره ای هستید که بتوانید به راحتی آن را همه جا به خود داشته باشید، نمونه های مسافرتی انتخاب خوبی برای شما خواهدبود. گهواره مسافرتی به خوبی جمع می‌شود و شما می‌توانید با قراردادن آن در کیف این محصول را همه جا به خود داشته باشید.

البته لازم است بدانید به هیچ عنوان نباید از گهواره مسافرتی به عنوان گهواره دائمی فرزند خود استفاده کنید.

گهواره چندمنظوره

اگر به دنبال خرید گهواره ای هستید که با خرید آن به وسایل دیگری نیاز نداشته باشید، می‌توانید گهواره چندمنظوره را خریداری کنید. کاربری این گهواره بسیارراحت است و شما می‌توانید مدت ها بدون هیچ مشکلی از آن برای کودک خود استفاده کنید.

گهواره گرد

گهواره گرد طراحی متفاوت از سایر نمونه های یادشده دارد و اما می‌توانید تا سن خاصی از کودک این گهواره را استفاده کنید. لازم است بدانید این مدل گهواره به دلیل طراحی خاص خود، قیمت بالایی نیز دارد.

گهواره اکو

اگر به دنبال خرید گهواره هستید که فاقد هرگونه موادآلی و حساسیت زا باشد، این مدل از گهواره بهترین انتخاب برای شماست. در گهواره اکو از موادطبیعی استفاده شده است از این رو انتخاب بسیارخوبی برای نوزادان می‌باشد.

در این بخش انواع گهواره و ویژگی های آنها را با هم مرور کردیم. شما می‌توانید برای خرید هریک از این موارد ابتدا انتظارات خود را از این محصول بررسی کرده و سپس گزینه موردنظر خود را انتخاب کنید.

راهنمای خرید گهواره کودک

تنوع گهواره ارائه شده در بازار بسیارزیاد است از این رو انتخاب از میان آنها کار بسیارسختی است. پس باید برای داشتن یک انتخاب درست، نکات زیادی را هنگام خرید گهواره درنظربگیرید. درادامه این نکات را با هم مرور می‌کنیم.

انتخاب نوع گهواره

اولین نکته ای که باید برای خرید گهواره درنظربگیرید، نوع این محصول است. در بخش قبلی انواع کالاسکه را به شما معرفی کردیم و شما می‌توانید براساس ویژگی های هریک برای خرید آنها اقدام کنید.

میزان وزن قابل تحمل

برای خرید گهواره مناسب کودک لازم است میزان وزن قابل تحمل این محصول را بررسی کنید. گهواره های معمولی موجود در بازار می‌توانند تا وزن 10 کیلوگرم را تحمل کنند و اما شما می‌توانید نمونه هایی با تحمل وزن بیشتر را نیز خریداری کنید.

برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید، بهتراست براساس وزن کودک خود خرید کنید.

اندازه مناسب

یکی از نکات مهمی که باید برای خرید گهواره کودک درنظربگیرید، اندازه این محصول می‌باشد. اندازه گهواره باید بسته به جثه نوزاد شما باشد تا دامنه حرکتی محدودی را برای وی داشته باشد.

یک انتخاب اشتباه در این حوزه می‌تواند سبب غلط زدن نوزاد در هنگام استفاده از این محصول شود و سلامت وی را به خطر اندازد.

جنس گهواره

گهواره انتخابی شما باید استحکام لازم را برای حمل نوزاد داشته باشد، علاوه براین برای جابه جایی راحتتر بهتراست وزن آن نیز کم باشد.پس بهتراست برای خرید گهواره ای اقدام کنید که از جنس آلمینیوم ساخته شده باشد. گهواره های آلمینیومی هم وزن بسیارکمی دارند و هم دوام لازم را برای حمل نوزاد خواهندداشت.

جنس نشیمنگاه گهواره

از دیگر نکاتی که باید برای خرید گهواره کودک درنظربگیرید، جنس نشیمنگاه این محصول می‌باشد. دقت داشته باشید پوست نوزاد به صورت مستقیم با نشیمنگاه کالاسکه در ارتباط است از این رو باید جنس این بخش ضدحساسیت و تعریق باشد. بدین ترتیب کودک می‌تواند بدون هیچ مشکلی ساعت ها درون گهواره وقت بگذراند.

کمربند ایمنی

برای حفظ ایمنی نوزاد در هنگام استفاده از گهواره از وجود کمربند ایمنی در این محصول اطمینان حاصل کنید. جنس این کمربند باید بسیارنرم باشد تا کودک هنگام استفاده از آن اذیت نشود.

لازم به ذکر است امنیت گهواره نسبت به تختخواب بسیارکمتر است، به همین دلیل نیز توجه به نکات ایمنی در هنگام خرید آن لازم و ضروری است.بهتراست به دنبال خرید گهواره هایی باشید که روی آن دارای علامت JPMA باشد. این علامت درواقع نشانی بر استانداردبودن محصول است.

امکانات جانبی

در جدیدترین گهواره های موجود در بازار امکانات جدیدی وجوددارد که آن را از مدل های معمولی متمایز می‌کند. ازجمله این ویژگی ها می‌توان به قابلیت پخش موزیکال اشاره کرد که می‌تواند کودک شما را ساعات زیادی سرگرم کند.

قیمت گهواره

بسته به تمامی عواملی که در بخش بالا به آنها اشاره کردیم، قیمت گهواره نیز متفاوت است. شما می‌توانید برای خرید راحتتر ابتدا بودجه خود را درنظرگرفته و درنهایت برای خرید اقدام کنید.

همچنین شما میتوانید از طریق صفحه اینستاگرام با تیم ما در ارتباط باشید.

شروع مکالمه با نی نی کالا

سلام! برای چت با ما در واتس اپ بر روی اعضای ما در زیر کلیک کنید

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.