تاب کودک جي تويز مدل Baran 99

وضعیت موجودی:
سفارش در 2 الی 3 روز دیگر
کد محصول:
nkp-393
تولیدکننده:
نی نی کالا

تاب کودک جي تويز مدل Baran 99

Gtoys Baran 99 Baby Swing

ابعاد: 67 × 21 × 58/5 سانتي متر
وزن:  7کیلوگرم
نوع: پلاستیک و فلز
چرخ: ندارد
تعداد چرخ: ندارد
ترمز: ندارد
سبد:  ندارد
سایبان: ندارد
وزن قابل تحمل:  18کیلوگرم
قابلیتها: تاب کودک قابل استفاده به‌عنوان صندلی غذاخوری یا صندلی نگهداری کودک - دارای روکش صندلی و سینی غذاخوری قابل جداشدن و شستشو - با قابلیت جداشدن صندلی - دارای کمربند ایمنی - مونتاژ و جمع‌شدن آسان - مناسب برای کودکان زیر سه سال
توضیحات:

انتخاب تاب چندمنظوره برای خردسالان، یکی از خریدهای هوشمندانه‌ی والدین است. تاب «باران 99» از تاب‌های کودکانه است که می‌تواند چند کاربرد دیگر هم داشته باشد. باران 99 را «جی‌تویز» ساخته و برای کودکان زیر سال طراحی کرده است.

تاب «جی‌تویز» مدل «Baran 99» با ارتفاع 67 سانتی‌متر، دارای 7 کیلوگرم وزن است. فریم این تاب از فلز بوده و توسط رنگ سفید جلا داده شده است. این تاب از یک صندلی به عرض 21 سانتی‌متر بهره می‌برد که برای کودکان زیر سه سال مناسب خواهد بود. صندلی قابلیت تحمل وزنی تا 18 کیلوگرم را دارد و همچنین جهت راحتی بیشتر روکش شده است. از ویژگی‌های این روکش، قابلیت جداشدن و شست‌وشوی آن است. باران 99 از ابزاری ساده اما کاربردی بهره می‌برد که سبب شده قابلیت استفاده به‌عنوان صندلی غذاخوری و صندلی نگهداری کودک را هم داشته باشد. سینی غذاخوری قابل‌جداشدن روی این صندلی، سه قسمت مجزا جهت نگهداری ظرف، لیوان وشیشه‌شیر کودک دارد. این تقسیم‌بندی‌ها سبب می‌شود تا حین بازی از تغذیه‌ی کودک هم غافل نشوید. همچنین صندلی را می‌توان از تاب جدا کرده و به‌عنوان صندلی نگهداری کودک هم استفاده کرد. ابزار کارآمدی که ایمنی کودک شما را در تمامی حالت‌های گفته‌شده تضمین می‌کند، کمربند ایمنی است. کمربند ایمنی خیالتان را بابت حفظ کودک روی صندلی در هر شرایط راحت خواهد کرد.

 

 

نظر بدهید