قوانین سفارشات

با مشاورین ما در تماس باشید

02155071391

02155307818

09355387153 تلگرام نی نی کالا

- اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش نی نی کالا برسد، هزینه‌های ارسال به عهده نی نی کالا است.

- در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان نی نی کالا، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود

  اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد. - اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، به نی نی کالا اطلاع داده شود. - لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. - استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به نی نی کالا بازگردانده شود. - برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. - این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به دوچرخه و سه چرخه و ماشین شارژی و موتور شارژی و محصولات دیگر..

  - در صورت ارسال کالا توسط تحویل پیک موتوری نی نی کالا، لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش،  سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود و در هیچ صورتی کالا مرجوع نخواهد شد.

ارسال کالا در تهران و حومه

خرید زیر مبلغ 200 هزار تومان هزینه پیک بر عهده خریدار میباشد

ارسال به شهرستان

کمد و تخت چوبی و .. هزینه ارسال به شهرستان پس کرایش به عهده خریدار میباشد

- اگر مشتری از خرید خود منصرف شود*

 انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

برترین ها